Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?

Sitemizde ilan vermek veya var olan ilanlara bakarak ihtiyacınıza uygun olanlara ulaşmak oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek siz de aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz!

 1. Üye Ol
  Sitemizde verilmiş yüzlerce ilana erişmek için öncelikle kısa bir üyelik formu doldurarak üye olmanız veya Google, Facebook veya Linkedin hesaplarınızla bağlanmanız gerekmektedir.(Üye olmak için tıklayınız)
 2. Ev arkadaşı, ev veya oda ilanlarına bak. Aradığını bulamadıysan hemen ücretsiz ilan ver.
  İhtiyacınıza göre Ev Arkadaşı, Ev veya Oda arıyorsanız ilan vermeden önce, sitede verilmiş olan ilanlara bakabilir ve işinize yarayabilecek ilanların sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Anasayfada bulunan arama motoruna öncelikle ilgilendiğiniz yeri yazıp Ev Arkadaşı veya Ev/Oda seçeneklerinden birini veya her ikisini işaretleyip arama yapabilir ve ilgili ilanlara erişebilirsiniz. İlanlarda aradığınızı bulamadıysanız birkaç adımda ihtiyacınıza uygun bir ilanı ücretsiz verebilir ve kısa sürede yüzlerce kişiye erişebilirsiniz.(İlan vermek için tıklayınız)
 3. Doğrulama ve Referans sistemlerimizle profilinin güvenirliğini artır.
  Ev Arkadaşı Yolda topluluğu paylaşma ve güven üzerine kurulmuştur. Sitedeki ilanları ve ilan veren kişilerin profilini incelerken bu ilanlara ve kişilere güvenmek ve doğru bilgiler sunulduğundan emin olmak isteriz. Aynı şekilde, başka kişiler de bizim ilanlarımızı ve profilimizi incelerken güven duymak ister. İşte bu sebeple topluluğumuzda Doğrulama ve Referans sistemleri bulunmaktadır.

  DOĞRULAMA SİSTEMİ
  Doğrulama Sisteminde Telefon Doğrulama, Kimlik Doğrulama, Facebook Doğrulama ve Linkedin Doğrulama bulunmaktadır.
  Telefon Doğrulama: Telefon numaranızı doğrulamak siz ve gerçek hayatta da tanışmanız mümkün olan kişiler arasında güven duygusu oluşturmaya ve aradığınız doğru kişiyi güvenle bulmanıza yardımcı olur. Telefon numaranız siz izin vermediğiniz taktirde hiç kimseyle paylaşılmayacak olup kişisel bilgileriniz sıkı bir şekilde korunacak ve farklı amaçlar için kullanılmayacaktır.(Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla bilgi edinin.)
  Bu doğrulama sisteminde telefonunuza gelen onay kodunu ilgili kutucuğa girerek telefon numarasının size ait olduğunu kanıtlaya biliyorsunuz.
  Telefon Doğrulama yapmak için tıklayınız.

  Facebook Doğrulama: Dünyadaki en popüler sosyal medya araçlarından olan Facebook'taki kişisel hesabınızın güvenilirliğinizi göstermek ve artırmak için iyi bir yöntem olduğunu düşünüyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken şey kişisel Facebook profil linkinizi kopyalayıp ilgili kutuya yapıştırıp paylaşmak. Böylece Facebook hesabınıza göz atan kişiler sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olacak ve aranızda güven duygusu oluşma ihtimali artacaktır. Bu da kendinize uygun Ev, Oda veya Ev Arkadaşı bulma şansınızı oldukça yükseltecektir.
  Facebook Doğrulama yapmak için tıklayınız.

  Linkedin Doğrulama: Dünyadaki en popüler sosyal medya araçlarından olan Linkedin 'deki kişisel hesabınızın güvenilirliğinizi göstermek ve artırmak için iyi bir yöntem olduğunu düşünüyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken şey kişisel Linkedin profil linkinizi kopyalayıp ilgili kutuya yapıştırıp paylaşmak. Böylece Linkedin hesabınıza göz atan kişiler sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olacak ve aranızda güven duygusu oluşma ihtimali artacaktır. Bu da kendinize uygun Ev, Oda veya Ev Arkadaşı bulma şansınızı oldukça yükseltecektir.
  Linkedin Doğrulama yapmak için tıklayınız.

  Kimlik Doğrulama: Kimliğinizi doğrulamak siz ve gerçek hayatta da tanışmanız mümkün olan kişiler arasında güven duygusu oluşturmaya ve aradığınız doğru kişiyi güvenle bulmanıza yardımcı olur. Kimlik bilgileriniz hiç kimseyle paylaşılmayacak olup kişisel bilgileriniz sıkı bir şekilde korunacak ve farklı amaçlar için kullanılmayacaktır. (Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla bilgi edinin.)
  Kimlik Doğrulama yapmak için tıklayınız.

  REFERANS SİSTEMİ
  Arkadaşlarınız sitemize üye olarak Profilinize sizin hakkınızda yorum bırakabilir. Bu yorumlar sayesinde Profilinizi ziyaret eden kişiler sizinle ilgili daha çok bilgi edinebilir ve daha çok güven duymaya başlar. Böylelikle Ev/Oda, Ev Arkadaşı bulma veya Ev/Oda Kiralama şansınız daha da artar. Referans talebi yapmak oldukça kolaydır.Referans sayfasından e-mail veya Facebook yoluyla hızlıca talepte bulunabilirsiniz
 4. Aradığın özelliklere en uygun evi, odayı veya ev arkadaşını seç.
  Arama yaptığınızda karşınıza gelen yüzlerce ilandan size uygun olanları seçebilir ve favori ilanlarınıza ekleyebilirsiniz.
 5. İlan sahibiyle ücretsiz iletişime geç.
  İlan sahibiyle sitemizde bulunan Mesajlaşma bölümünden rahatlıkla ve güvenle iletişime geçebilirsiniz. İlan sahibi ilanda e-mail veya telefon bilgisini paylaştıysa bu yollarla da iletişime geçebilirsiniz.

İlan Ver